Triumph Daytona 660
Triumph Daytona 660 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 660 ccm. Jednostka napędowa: Four stroke, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder, 240° firing order. Moc maksymalna wynosi 95 KM przy 11250 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 69 Nm przy 8250 obr./min. Masa: 196 kg.
Lata produkcji
2024
Pojemność
660 ccm
Moc maksymalna
95 KM przy 11250 obr./min
Moment obrotowy
69 Nm przy 8250 obr./min
Masa
196 kg
Typ silnika
Four stroke, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder, 240° firing order
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph Daytona 660 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2024 |
Silnik
| Typ silnika | Four stroke, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder, 240° firing order |
|---|---|
| Pojemność | 660 ccm |
| Średnica x skok | 74.4 x 51.1mm |
| Stopień sprężania | 12.05:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Multipoint sequential Elektroniczny wtrysk paliwa with electronic throttle control |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 95 KM przy 11250 obr./min |
| Moment obrotowy | 69 Nm przy 8250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate, slip and assist |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | X-ring Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa Rama obwodowa frame, fabricated steel Wahacz |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Showa Widelec odwrócony USD Separate Function Forks - Big Piston (SFF-BP) |
| Zawieszenie tylne | Showa Amortyzator centralny RSU, with napięcie wstępne adjustment |
| Hamulce przednie | 2 x 310mm tarcza pływającas, 4-piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza single-piston sliding caliper |
| Opona przednia | 120/70 - R17 |
| Opona tylna | 180/55 - R17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1425 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 810 mm |
| Masa | 196 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Stainless steel 3 into 1 header system with low single sided stainless steel silencer |
|---|---|
| Norma emisji | Euro-5 |
| ABS System | Standardowe |
| Wheels | 5 Spoke cast aluminiowa |
| Front Rim | 3.5 x 17 |
| Rear Rim | 5.5 x 17 |
| Instruments | Multi-function instruments with colour TFT screen |