Triumph Daytona 675
Triumph Daytona 675 to motocykl sportowy o pojemności skokowej 675 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, in-line 3-cylinder, DOHC, 4 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 123 KM przy 12500rpm. Maksymalny moment obrotowy: 72 Nm / 7.3 kgf-m / 53 ft/lb przy 11750rpm. Masa: 185 kg.
Lata produkcji
2008
Pojemność
675 ccm
Moc maksymalna
123 KM przy 12500rpm
Moment obrotowy
72 Nm / 7.3 kgf-m / 53 ft/lb przy 11750rpm
Masa
185 kg
Typ silnika
Czterosuw, in-line 3-cylinder, DOHC, 4 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph Daytona 675 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2008 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, in-line 3-cylinder, DOHC, 4 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 675 ccm |
| Średnica x skok | 76 x 49.6 mm |
| Stopień sprężania | 12.65:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą-cooled |
| Układ zasilania | Multipoint sequential Elektroniczny wtrysk paliwa with forced air induction |
| Układ zapłonowy | Digital - inductive type |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 123 KM przy 12500rpm |
| Moment obrotowy | 72 Nm / 7.3 kgf-m / 53 ft/lb przy 11750rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | O ring Łańcuch |
Podwozie
| Rama | aluminiowa beam dwubelkowa, Wahacz braced twin sided, aluminiowa alloy with regulowane pivot position |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm USD forks with regulowane napięcie wstępne, tłumienie odbicia and tłumienie kompresji damping |
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny with piggy back reservoir regulowane for napięcie wstępne, tłumienie odbicia and tłumienie kompresji damping |
| Hamulce przednie | 2 x 308 mm Tarczas, 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR 17 |
| Opona tylna | 180/55 ZR 17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1395 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 830 mm |
| Masa | 185 kg |
| Zbiornik paliwa | 17.5 L / 3.8 Imp gal |
| Prędkość maks. | 254.8 km/h / 154.3 mph |
Pozostałe dane
| Pojemność oleju | 3.6 L / 0.8 Imp gal |
|---|---|
| Układ wydechowy | Stainless steel 3 into 1 system with valve in secondary and under seat silencer |
| Instruments | Display/Functions LCD multi-functional instrument pack with digital speedometer, trip computer, analogue tachometer, lap timer, gear position indicator and programmable gear change lights and clock |
| Standing¼Mile | 11.1 sec |
| Prędkość maksymalna | 254.8 km/h / 154.3 mph |
| Reviews | Motorcycle-USA Supersport Shootout/1000 KM.at/Motorcycle.com shootout/MC24.no/Motorcycle-USA/Yamaha R6 vs Triumph Daytona |