Triumph Daytona 675
Triumph Daytona 675 to motocykl sportowy o pojemności skokowej 675 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, in-line 3-cylinder, DOHC, 4 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 126 KM przy 12500rpm. Maksymalny moment obrotowy: 74 Nm / 7.5 kgf-m / 55 ft/lb przy 11900rpm. Masa: 184 kg.
Lata produkcji
2013
Pojemność
675 ccm
Moc maksymalna
126 KM przy 12500rpm
Moment obrotowy
74 Nm / 7.5 kgf-m / 55 ft/lb przy 11900rpm
Masa
184 kg
Typ silnika
Czterosuw, in-line 3-cylinder, DOHC, 4 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph Daytona 675 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2013 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, in-line 3-cylinder, DOHC, 4 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 675 ccm |
| Średnica x skok | 76 x 49.6 mm |
| Stopień sprężania | 12.65:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą-cooled |
| Układ zasilania | Multipoint sequential Elektroniczny wtrysk paliwa with forced air induction and SAI |
| Układ zapłonowy | Digital - inductive type |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 126 KM przy 12500rpm |
| Moment obrotowy | 74 Nm / 7.5 kgf-m / 55 ft/lb przy 11900rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate, slipper. |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Running Gear and Displays, aluminiowa beam twin spar. Rear - 2 piece high pressure die cast, Wahacz braced, twin-sided, aluminiowa alloy with regulowane pivot position |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | KYB 41mm Widelec odwrócony USD forks with regulowane napięcie wstępne, tłumienie odbicia and high/low speed tłumienie kompresji damping, |
| Zawieszenie tylne | KYB Amortyzator centralny with piggy back reservoir regulowane for napięcie wstępne, tłumienie odbicia and high/low speed tłumienie kompresji damping |
| Hamulce przednie | 2 x 308 mm Tarczas, 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR 17 |
| Opona tylna | 180/55 ZR 17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1375 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 820 mm |
| Masa | 184 kg |
| Zbiornik paliwa | 17.5 L / 4.6 US US gals / 3.8 Imp gal |
Pozostałe dane
| Pojemność oleju | 3.6 L / 0.8 Imp gal |
|---|---|
| Układ wydechowy | Stainless steel 3 into 1 system with valve in secondary and under engine silencer |
| Front Wheels | Cast aluminiowa alloy 5-spoke 17 x 3.5in |
| Rear Wheels | Cast aluminiowa alloy 5-spoke 17 x 5.5in |