Triumph Daytona 675R
Triumph Daytona 675R to motocykl sportowy o pojemności skokowej 675 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, in-line 3-cylinder, DOHC, 4 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 124 KM przy 12600rpm. Maksymalny moment obrotowy: 72 Nm / 7.3 kgf-m / 53 ft/lb przy 11750rpm.
Lata produkcji
2012
Pojemność
675 ccm
Moc maksymalna
124 KM przy 12600rpm
Moment obrotowy
72 Nm / 7.3 kgf-m / 53 ft/lb przy 11750rpm
Typ silnika
Czterosuw, in-line 3-cylinder, DOHC, 4 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph Daytona 675R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2012 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, in-line 3-cylinder, DOHC, 4 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 675 ccm |
| Średnica x skok | 76 x 49.6 mm |
| Stopień sprężania | 12.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą-cooled |
| Układ zasilania | Multipoint sequential Elektroniczny wtrysk paliwa with forced air induction and SAI |
| Układ zapłonowy | Digital - inductive type |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 124 KM przy 12600rpm |
| Moment obrotowy | 72 Nm / 7.3 kgf-m / 53 ft/lb przy 11750rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate, slipper |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | O-ring Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Running Gear and Displays, aluminiowa beam twin spar. Rear - 2 piece high pressure die cast Wahacz Braced, twin-sided, aluminiowa alloy with regulowane pivot position |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Öhlins 43mm Widelec odwrócony USD NIX30 forks with regulowane napięcie wstępne, tłumienie odbicia and tłumienie kompresji damping |
| Zawieszenie tylne | Öhlins TTX36 twin tube Amortyzator centralny with piggy back reservoir, regulowane napięcie wstępne, tłumienie odbicia and tłumienie kompresji damping, |
| Hamulce przednie | 2 x 308 mm Tarczas, 4 piston calipers, Brembo |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza, 1 piston caliper, Brembo |
| Opona przednia | 120/70 ZR 17 |
| Opona tylna | 180/55 ZR 17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1395mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 820 mm |
| Zbiornik paliwa | 17.5 L / 3.8 Imp gal |
| Prędkość maks. | 249.2 km/h / 154.8 mph |
Pozostałe dane
| Pojemność oleju | 3.6 L / 1.0 US gals / 0.8 Imp gal |
|---|---|
| Układ wydechowy | Stainless steel 3 into 1 system with valve in secondary and under engine silencer |
| Front Wheel | Front Cast aluminiowa alloy 5-spoke 17 x 3.5in |
| Rear Wheel | Rear Cast aluminiowa alloy 5-spoke 17 x 5.5in |
| WetWeight | 185 kg |
| Standing¼Mile | 11.3 sec |
| Prędkość maksymalna | 249.2 km/h / 154.8 mph |
| Review | MCN |