Triumph Daytona 750
Triumph Daytona 750 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 749 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 97 KM przy 8750 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 66 Nm / 6.7 kgf-m / 66.0 Nm przy 8500 obr./min. Masa: 218 kg.
Lata produkcji
1992
Pojemność
749 ccm
Moc maksymalna
97 KM przy 8750 obr./min
Moment obrotowy
66 Nm / 6.7 kgf-m / 66.0 Nm przy 8500 obr./min
Masa
218 kg
Typ silnika
Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph Daytona 750 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1992 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 749 ccm |
| Średnica x skok | 76 x 55 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 3 x 36 mm BST CV Gaźniks |
| Układ zapłonowy | TCI (Transistor Controlled Ignition) |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 97 KM przy 8750 obr./min |
| Moment obrotowy | 66 Nm / 6.7 kgf-m / 66.0 Nm przy 8500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 43 mm Widelec teleskopowys, napięcie wstępne, tłumienie kompresji and tłumienie odbicia damping adjustment. |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Tri-link Amortyzator centralny regulowane napięcie wstępne and tłumienie odbicia damping |
| Hamulce przednie | 2 x 296 mm Tarczas, 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 255mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 VR17 |
| Opona tylna | 160/60 VR18 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 800 mm |
|---|---|
| Masa | 218 kg |
| Zbiornik paliwa | 25 L / 5.4 Imp gal |
Pozostałe dane
| Engine Oil | 10W/40 |
|---|---|
| Spark Plug | NGK, DPR9EA-9 |
| Max Power Rear Tyre | 84 KM przy 9900 obr./min |