Triumph Legend TT 900
Triumph Legend TT 900 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 885 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 69 KM przy 8000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 72 Nm / 7.3 kgf-m / 72.0 Nm przy 4800 obr./min. Masa: 215 kg.
Lata produkcji
1997-01
Pojemność
885 ccm
Moc maksymalna
69 KM przy 8000 obr./min
Moment obrotowy
72 Nm / 7.3 kgf-m / 72.0 Nm przy 4800 obr./min
Masa
215 kg
Typ silnika
Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph Legend TT 900 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1997-01 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 885 ccm |
| Średnica x skok | 76x65 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 3x36 mm Flatslide, CVGaźniks |
| Układ zapłonowy | Digital |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 69 KM przy 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 72 Nm / 7.3 kgf-m / 72.0 Nm przy 4800 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Microalloyedhightensilesteelspine |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43 mm, Forkswithtripleratesprings |
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralnywithregulowanenapięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Single 320mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 285mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 R17 |
| Opona tylna | 160/60 R17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1580 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 725 mm |
| Masa | 215 kg |
| Zbiornik paliwa | 15 L / 15.1 L / 3.3 Imp gal |
Pozostałe dane
| FrontWheel Travel | 150 mm |
|---|---|
| RearWheel Travel | 136 mm |
| Consumption Average (claimed) | 5.3 L/100 km / 18.7 km/l / 44 US mpg / 52.8 Imp mpg |
| Standing1/4Mile | 12.9 sec |
| Top Speed (claimed) | 201 km/h / 125 mph |