Triumph Rocket 3 TFC
Triumph Rocket 3 TFC to motocykl drogowy o pojemności skokowej 2458 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Trzycylindrowy rzędowy-cylinder, DOHC. Moc maksymalna wynosi 182 KM przy 7000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 221 Nm / 163 ft-lb przy 4000 obr./min. Masa: 290 kg.
Lata produkcji
2019
Pojemność
2458 ccm
Moc maksymalna
182 KM przy 7000 obr./min
Moment obrotowy
221 Nm / 163 ft-lb przy 4000 obr./min
Masa
290 kg
Typ silnika
Czterosuw, Trzycylindrowy rzędowy-cylinder, DOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph Rocket 3 TFC |
|---|---|
| Rok produkcji | 2019 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Trzycylindrowy rzędowy-cylinder, DOHC |
|---|---|
| Pojemność | 2458 ccm |
| Średnica x skok | 110.2 x 85.9mm |
| Stopień sprężania | NA |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczącooled |
| Układ zasilania | elektroniczny gaz, fuel injected |
| Układ zapłonowy | Digital inductive type via electronic engine management |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 182 KM przy 7000 obr./min |
| Moment obrotowy | 221 Nm / 163 ft-lb przy 4000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | hydrauliczna, slip-assist |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy, bevel box |
Podwozie
| Rama | Full aluminiowa frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Showa ø47mm upside-down 1+1 cartridge front forks, tłumienie kompresji and tłumienie odbicia adj |
| Zawieszenie tylne | w pełni regulowane Showa piggyback reservoir RSU with remote hydrauliczna napięcie wstępne adjuster |
| Hamulce przednie | 2x 320 mm Tarczas w/ Brembo M4.30 Stylema 4-piston Zaciski radialne monobloc calipers, Cornering ABS |
| Hamulce tylne | Single 300 mm Tarcza, Brembo M4.32 4-piston monobloc caliper, Cornering ABS |
| Opona przednia | 150/80 R17 V |
| Opona tylna | 240/50 R16 V |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | NA |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 773 mm |
| Masa | 290 kg |
| Zbiornik paliwa | 19 L |
Pozostałe dane
| Production | 750 Units |
|---|---|
| Układ wydechowy | Stainless 3-into-1 headers with 3-exit Arrow-branded silencer / CAT box |
| Swingarm | Single-sided, cast aluminiowa Wahacz |
| Front Wheel | 17 x 3.6 in cast aluminiowa |
| Rear Wheel | 16 x 7.5 in cast aluminiowa |