Triumph Rocket III Roadster
Triumph Rocket III Roadster to motocykl drogowy o pojemności skokowej 2294 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, longitudinal Trzycylindrowy, DOHC, 4 valves per cylinder.. Moc maksymalna wynosi 109 k, W 146 KM przy 5750rpm. Maksymalny moment obrotowy: 221Nm/ 22.5 kgf-m / 163 ft.lbs przy 2750rpm. Masa: 367 kg.
Lata produkcji
2014
Pojemność
2294 ccm
Moc maksymalna
109 k, W 146 KM przy 5750rpm
Moment obrotowy
221Nm/ 22.5 kgf-m / 163 ft.lbs przy 2750rpm
Masa
367 kg
Typ silnika
Czterosuw, longitudinal Trzycylindrowy, DOHC, 4 valves per cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph Rocket III Roadster |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, longitudinal Trzycylindrowy, DOHC, 4 valves per cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 2294 ccm |
| Średnica x skok | 101.6 x 94.3 mm |
| Stopień sprężania | 8.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zapłonowy | Digital inductive type via electronic engine management |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 109 k, W 146 KM przy 5750rpm |
| Moment obrotowy | 221Nm/ 22.5 kgf-m / 163 ft.lbs przy 2750rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów , Stałe zazębienie |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa, twin spine |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Kayaba 43 mm Widelec odwrócony USD forks |
| Zawieszenie tylne | Kayaba black spring Dwa amortyzatorys with 5 position regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | 2 x 320 mm Tarczas, 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 316 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 150/80 V17 |
| Opona tylna | 250/50 V16 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1695 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 750 mm |
| Masa | 367 kg |
| Zbiornik paliwa | 24 L / 5.3 Imp gal |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st: 41/14 / 2nd: 37/19 / 3rd: 33/23 / 4th: 29/25 / 5th: 27/28 |
|---|---|
| Front Wheel | Alloy 5-spoke, 17 x 3.5in |
| Rear Wheel | Alloy 5-spoke, 16 x 7.5in |