Triumph Rocket III Touring
Triumph Rocket III Touring to motocykl turystyczny o pojemności skokowej 2294 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, longitudinal Trzycylindrowy, DOHC, 4 valves per cylinder. Moc maksymalna wynosi 105.9 KM przy 5400 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 203Nm / 200.7 kgf-m / 150 ft.lbs przy 2500 obr./min. Masa: 395 kg.
Lata produkcji
2014
Pojemność
2294 ccm
Moc maksymalna
105.9 KM przy 5400 obr./min
Moment obrotowy
203Nm / 200.7 kgf-m / 150 ft.lbs przy 2500 obr./min
Masa
395 kg
Typ silnika
Czterosuw, longitudinal Trzycylindrowy, DOHC, 4 valves per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph Rocket III Touring |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, longitudinal Trzycylindrowy, DOHC, 4 valves per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 2294 ccm |
| Średnica x skok | 101.6 x 94.3 mm |
| Stopień sprężania | 8.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Multipoint sequential Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Digital inductive type via electronic engine management |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 105.9 KM przy 5400 obr./min |
| Moment obrotowy | 203Nm / 200.7 kgf-m / 150 ft.lbs przy 2500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa, twin spine |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm Widelec odwrócony USD forks, Kayaba |
| Zawieszenie tylne | Chromed spring Dwa amortyzatorys with regulowane napięcie wstępne, Kayaba |
| Hamulce przednie | 2 x 320 mm Foating Tarczas, 4 piston calipers, Nissen, ABS |
| Hamulce tylne | Single 316 mm Tarcza, 2 piston pływająca caliper, Brembo, ABS |
| Opona przednia | 150/80 -R16 |
| Opona tylna | 180/70 -R16 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1705 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 730 mm |
| Masa | 395 kg |
| Zbiornik paliwa | 22.3 L / 4.9 Imp gal |
Pozostałe dane
| Front Wheel | Alloy 25-spoke, 17 x 3.5in |
|---|---|
| Rear Wheel | Alloy 25-spoke, 16 x 7.5in |