Triumph Scrambler 1200 XE
Triumph Scrambler 1200 XE to motocykl klasyczny / retro o pojemności skokowej 1200 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 270° crank angle Dwucylindrowy rzędowy, SOHC. Moc maksymalna wynosi 88.8 KM / 66.2 k, W przy 7400 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 110 Nm przy 3950 obr./min. Masa: 207 kg.
Lata produkcji
2019
Pojemność
1200 ccm
Moc maksymalna
88.8 KM / 66.2 k, W przy 7400 obr./min
Moment obrotowy
110 Nm przy 3950 obr./min
Masa
207 kg
Typ silnika
Czterosuw, 270° crank angle Dwucylindrowy rzędowy, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph Scrambler 1200 XE |
|---|---|
| Rok produkcji | 2019 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 270° crank angle Dwucylindrowy rzędowy, SOHC |
|---|---|
| Pojemność | 1200 ccm |
| Średnica x skok | 97.6 x 80.0 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Multipoint sequential electronic Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Digital–inductivetype |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 88.8 KM / 66.2 k, W przy 7400 obr./min |
| Moment obrotowy | 110 Nm przy 3950 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | X ring Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa with aluminiowa Rama kołyskowas, Twin-sided, aluminiowa, 579 mm long Wahacz |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Showa 47mm w pełni regulowane USD forks |
| Zawieszenie tylne | Öhlins w pełni regulowane piggy-back RSUs with twin springs |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarczas, Brembo M50 monoblock calipers, Zaciski radialne master cylinder, Switchable cornering ABS |
| Hamulce tylne | Single 255mm Tarcza, Brembo 2-piston pływająca caliper, Switchable ABS |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 150/70 R17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1570 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 870 mm |
| Masa | 207 kg |
| Zbiornik paliwa | 15.8 L / 3.7 Imp gal |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Brushed 2 into 2 exhaust system with brushed high level silencers |
|---|---|
| Wheel Front | 36-spoke 21 x 2.15 in, aluminiowa rims |
| Wheel Rear | 32-spoke 17 x 4.25 in, aluminiowa rims |