Triumph Scrambler 1200 XE
Triumph Scrambler 1200 XE to motocykl klasyczny / retro o pojemności skokowej 1197 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 270° crank angle Dwucylindrowy rzędowy, SOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 89 KM / 66.2 k, W przy 7250 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 110 Nm przy 4500 obr./min. Masa: 230 kg.
Lata produkcji
2024
Pojemność
1197 ccm
Moc maksymalna
89 KM / 66.2 k, W przy 7250 obr./min
Moment obrotowy
110 Nm przy 4500 obr./min
Masa
230 kg
Typ silnika
Czterosuw, 270° crank angle Dwucylindrowy rzędowy, SOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph Scrambler 1200 XE |
|---|---|
| Rok produkcji | 2024 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 270° crank angle Dwucylindrowy rzędowy, SOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1197 ccm |
| Średnica x skok | 97.6 x 80.0 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Multipoint sequential electronic Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Digital–inductivetype |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 89 KM / 66.2 k, W przy 7250 obr./min |
| Moment obrotowy | 110 Nm przy 4500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate torque assist |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | X ring Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa with aluminiowa Wahacz |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 47mm Marzocchi w pełni regulowane USD forks |
| Zawieszenie tylne | Marzocchi w pełni regulowane piggy-back RSUs with twin springs |
| Hamulce przednie | 2x 310mm Tarczas with 2-piston Nissen calipers |
| Hamulce tylne | Single 255mm Tarcza with single-piston Nissen caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 150/70 R17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1570 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 870 mm |
| Masa | 230 kg |
| Zbiornik paliwa | 15 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Brushed 2 into 1 exhaust system with single muffler |
|---|---|
| Norma emisji | EURO5 |
| Wheel Front | 36-spoke 21 x 2.15 in, aluminiowa rims |
| Wheel Rear | 32-spoke 17 x 4.25 in, aluminiowa rims |
| Instruments | Full-colour TFT instruments |