Triumph Scrambler 900
Triumph Scrambler 900 to motocykl klasyczny / retro o pojemności skokowej 865 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, paralle, Dwucylindrowy w L (L-Twin), DOHC. Moc maksymalna wynosi 54 KM przy 7000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 69 Nm 7.04 kgf-m / 51 ft-lb przy 5000 obr./min. Masa: 230 kg.
Lata produkcji
2007
Pojemność
865 ccm
Moc maksymalna
54 KM przy 7000 obr./min
Moment obrotowy
69 Nm 7.04 kgf-m / 51 ft-lb przy 5000 obr./min
Masa
230 kg
Typ silnika
Czterosuw, paralle, Dwucylindrowy w L (L-Twin), DOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph Scrambler 900 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2007 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, paralle, Dwucylindrowy w L (L-Twin), DOHC |
|---|---|
| Pojemność | 865 ccm |
| Średnica x skok | 90 x 68 mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zapłonowy | Digital–inductivetype |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 54 KM przy 7000 obr./min |
| Moment obrotowy | 69 Nm 7.04 kgf-m / 51 ft-lb przy 5000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | X-ring Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa Rama kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Chromed spring Dwa amortyzatorys with regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Single310 mm, Tarcza, 2pistoncaliper |
| Hamulce tylne | Single 255 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 100/90-19 |
| Opona tylna | 130/80-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1500mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 825 mm |
| Masa | 230 kg |
| Zbiornik paliwa | 16.6 L / 3.7 Imp gal |
| Prędkość maks. | 169.4 km/h / 105.3 mph |
Pozostałe dane
| Pojemność oleju | 4.5 L / 1.0 Imp gal |
|---|---|
| Układ wydechowy | High level stainless steel headers with twin chromed silencers |
| Wheel Front | 36-spoke 19 x 2.5in |
| Wheel Rear | 40-spoke 17 x 3.5in |
| Standing¼Mile | 14.7 sec |
| Prędkość maksymalna | 169.4 km/h / 105.3 mph |
| Review | Motorcycle USA |