Triumph Scrambler 900
Triumph Scrambler 900 to motocykl klasyczny / retro o pojemności skokowej 900 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 270° crank angle Dwucylindrowy rzędowy, SOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 64.1 KM przy 7250 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 80 Nm przy 3250 obr./min.
Lata produkcji
2026
Pojemność
900 ccm
Moc maksymalna
64.1 KM przy 7250 obr./min
Moment obrotowy
80 Nm przy 3250 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, 270° crank angle Dwucylindrowy rzędowy, SOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph Scrambler 900 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2026 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 270° crank angle Dwucylindrowy rzędowy, SOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 900 ccm |
| Średnica x skok | 84.6 x 80 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Multipoint sequential Elektroniczny wtrysk paliwa, ride by wire, three riding modes |
| Układ zapłonowy | Digital |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 64.1 KM przy 7250 obr./min |
| Moment obrotowy | 80 Nm przy 3250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate, slip & assist |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | X ring Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa with twin Rama kołyskowas |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Showa Ø43mm upside-down forks |
| Zawieszenie tylne | Twin Showa RSUs with external reservoirs and regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Single Ø320mm tarcza pływająca, four-piston Zaciski radialne caliper, OCABS |
| Hamulce tylne | Single Ø255mm fixed Tarcza, Nissin two-piston pływająca caliper, OCABS |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 100/90-19 |
| Opona tylna | 150/70 R17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1445 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 790 mm |
| Zbiornik paliwa | 12 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Brushed stainless steel 2-into-2 exhaust system with twin high-level brushed stainless steel silencers |
|---|---|
| Norma emisji | Euro 5+ |
| Swingarm | Twin-sided, fabricated aluminiowa |
| Wheels | Spoked, aluminiowa rim, 32-spoke |
| Front Rim | 2.5 x 19 |
| Rear Rim | 4.25 x 17 |
| WetWeight | 221 kg |
| Instruments | LCD multi-function instruments with integrated colour TFT screen |