Triumph Speed Triple 1200RS
Triumph Speed Triple 1200RS to motocykl naked / street o pojemności skokowej 1160 ccm. Jednostka napędowa: Four stroke, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 177.5 KM /132.4 k, W przy 10750 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 125 Nm przy 9000 obr./min.
Lata produkcji
2021
Pojemność
1160 ccm
Moc maksymalna
177.5 KM /132.4 k, W przy 10750 obr./min
Moment obrotowy
125 Nm przy 9000 obr./min
Typ silnika
Four stroke, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph Speed Triple 1200RS |
|---|---|
| Rok produkcji | 2021 |
Silnik
| Typ silnika | Four stroke, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1160 ccm |
| Średnica x skok | 90 x 60.8 mm |
| Stopień sprężania | 13.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą-cooled |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 177.5 KM /132.4 k, W przy 10750 obr./min |
| Moment obrotowy | 125 Nm przy 9000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate, slip & assist |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | X-ring Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama dwubelkowa aluminiowa frame, bolt-on aluminiowa rear subframe |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Öhlins 43 mm NIX30 Widelec odwrócony USD forks with regulowane napięcie wstępne, tłumienie odbicia and tłumienie kompresji damping |
| Zawieszenie tylne | Öhlins TTX36 twin tube Amortyzator centralny with napięcie wstępne, tłumienie odbicia and tłumienie kompresji damping |
| Hamulce przednie | 2 x 320mm tarcza pływającas, Brembo Stylema monobloc calipers, OC-ABS, Zaciski radialne master cylinder with separate reservoir, span & ratio regulowane |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza, Brembo twin piston caliper, OC-ABS, Rear master cylinder with separate reservoir |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 Metzeler Racetec RR K3 |
| Opona tylna | 190/55 ZR17 Metzeler Racetec RR K3 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1445 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 830 mm |
| Zbiornik paliwa | 15.5 L |
Pozostałe dane
| Norma emisji | EURO5 |
|---|---|
| Układ wydechowy | Stainless steel 3 into 1 header system with underslung primary silencer and side mounted secondary silencer |
| Swingarm | aluminiowa, single-sided |
| Front Wheel | Cast aluminiowa, 17 x 3.50 in |
| Rear Wheel | Cast aluminiowa, 17 x 6.00 in |
| WetWeight | 198 kg |
| Instruments | Full-colour 5 in TFT |