Triumph Speed Triple 900
Triumph Speed Triple 900 to motocykl naked / street o pojemności skokowej 885 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 98 KM przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 79.4 Nm / 8.1 kgf-m / 79.5 Nm przy 6750 obr./min. Masa: 225 kg.
Lata produkcji
1994-96
Pojemność
885 ccm
Moc maksymalna
98 KM przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
79.4 Nm / 8.1 kgf-m / 79.5 Nm przy 6750 obr./min
Masa
225 kg
Typ silnika
Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph Speed Triple 900 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1994-96 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 885 ccm |
| Średnica x skok | 76 x 65 mm |
| Stopień sprężania | 10.6:1 |
| Układ zasilania | 3 x 36 mm Fatslide Mikuni Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Digital |
| Moc maksymalna | 98 KM przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 79.4 Nm / 8.1 kgf-m / 79.5 Nm przy 6750 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 43 mm Kayaba Widelec teleskopowys, regulowane for napięcie wstępne tłumienie kompresji and tłumienie odbicia |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Tri-link rising rate mono-shock |
| Hamulce przednie | 2 x 310 mm Tarczas, 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 255 mm Tarcza |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 180/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Masa | 225 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 25 L / 5.5 Imp gal |
| Prędkość maks. | 217.4 km/h / 135.1 mph |
Pozostałe dane
| tarting | Elektryczny |
|---|---|
| Max Power (at rear wheel) | 93.6 KM przy 9000 obr./min |
| Consumption Average | 5.5 L/100 km / 18.3 km/l / 43 US mpg / 51.6 Imp mpg |
| Braking 100 km/h - 0 | 37.5 m / 123 ft |
| Standing¼Mile | 11.4 sec / 188.2 km/h / 116.9 mph |
| Prędkość maksymalna | 217.4 km/h / 135.1 mph |