Triumph Speed Triple 955
Triumph Speed Triple 955 to motocykl naked / street o pojemności skokowej 955 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 110 KM / przy 9200 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 97 Nm / 9.89 kgf/m / 71.5 ft.lbs przy 5800 obr./min. Masa: 223 kg.
Lata produkcji
2000
Pojemność
955 ccm
Moc maksymalna
110 KM / przy 9200 obr./min
Moment obrotowy
97 Nm / 9.89 kgf/m / 71.5 ft.lbs przy 5800 obr./min
Masa
223 kg
Typ silnika
Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph Speed Triple 955 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2000 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 955 ccm |
| Średnica x skok | 79 x 65mm |
| Stopień sprężania | 12.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Multipoint sequential Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Digital inductive via electronic engine management |
| Moc maksymalna | 110 KM / przy 9200 obr./min |
| Moment obrotowy | 97 Nm / 9.89 kgf/m / 71.5 ft.lbs przy 5800 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | aluminiowa, Rama kratownicowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 45 mm Forks with dual rate springs and regulowane napięcie wstępne, tłumienie kompresji and tłumienie odbicia damping |
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny with regulowane napięcie wstępne, tłumienie kompresji and tłumienie odbicia damping |
| Hamulce przednie | 2 x 320 mm Tarczas, 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 190/50 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1440 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 800 mm |
| Masa | 223 kg |
| Zbiornik paliwa | 18 L / 3.96 Imp gal |
Pozostałe dane
| Engine Oil | Synthetic, 15W/40 |
|---|---|
| Spark Plug | NGK, DPR8EA-9 |
| Electric | Elektryczny |