Triumph Speed Triple R
Triumph Speed Triple R to motocykl naked / street o pojemności skokowej 1050 ccm. Jednostka napędowa: Four stroke, poprzeczny Trzycylindrowy. DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 138 KM przy 9500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 111.9 Nm / 11.4 kgf-m / 82.6 ft-lb przy 7850 obr./min. Masa: 192 kg.
Lata produkcji
2016
Pojemność
1050 ccm
Moc maksymalna
138 KM przy 9500 obr./min
Moment obrotowy
111.9 Nm / 11.4 kgf-m / 82.6 ft-lb przy 7850 obr./min
Masa
192 kg
Typ silnika
Four stroke, poprzeczny Trzycylindrowy. DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph Speed Triple R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2016 |
Silnik
| Typ silnika | Four stroke, poprzeczny Trzycylindrowy. DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1050 ccm |
| Średnica x skok | 79 x 71.4 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Multipoint sequential Elektroniczny wtrysk paliwa with SAI |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 138 KM przy 9500 obr./min |
| Moment obrotowy | 111.9 Nm / 11.4 kgf-m / 82.6 ft-lb przy 7850 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate slip assist cltuch |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
Podwozie
| Rama | aluminiowa beam twin-spar, single-sided Wahacz, aluminiowa alloy with eccentric Łańcuch adjuster |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm Öhlins NIX30 w pełni regulowane USD front forks with regulowane napięcie wstępne, tłumienie odbicia and tłumienie kompresji damping |
| Zawieszenie tylne | Öhlins TTX36 RSU twin tube Amortyzator centralny with regulowane napięcie wstępne, tłumienie odbicia and tłumienie kompresji damping |
| Hamulce przednie | Twin 320mm tarcza pływającas, Brembo 4-piston Monobloc Zaciski radialne calipers, switchable ABS |
| Hamulce tylne | Single 255 mm Tarcza, Nissin 2 piston sliding caliper, ABS |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 190/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1445 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 825.5 mm |
| Masa | 192 kg |
| Zbiornik paliwa | 15.5 L / 3.4 Imp gal |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Stainless Steel 3 into 1 into 2, twin high level stainless steel silencers |
|---|---|
| FrontWheel Travel | 120 mm |
| RearWheel Travel | 130 mm |
| FrontWheel | Cast aluminiowa alloy multi-spoke 17 x 3.5 in |
| RearWheel | Cast aluminiowa alloy multi-spoke 17 x 6.0 in |