Triumph Speed Triple RS
Triumph Speed Triple RS to motocykl naked / street o pojemności skokowej 1050 ccm. Jednostka napędowa: Four stroke, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 148 KM / 110 k, W przy 10500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 117 Nm przy 7150 obr./min. Masa: 189 kg.
Lata produkcji
2019
Pojemność
1050 ccm
Moc maksymalna
148 KM / 110 k, W przy 10500 obr./min
Moment obrotowy
117 Nm przy 7150 obr./min
Masa
189 kg
Typ silnika
Four stroke, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph Speed Triple RS |
|---|---|
| Rok produkcji | 2019 |
Silnik
| Typ silnika | Four stroke, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1050 ccm |
| Średnica x skok | 79 x71.4mm |
| Stopień sprężania | 12.92:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą-cooled |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 148 KM / 110 k, W przy 10500 obr./min |
| Moment obrotowy | 117 Nm przy 7150 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate slip assist clutch |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | X ring Łańcuch |
Podwozie
| Rama | aluminiowa beam twin-spar, single sided Wahacz, aluminiowa alloy with eccentric Łańcuch adjuster |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Öhlins 43 mm NIX30 Widelec odwrócony USD forks with regulowane napięcie wstępne, tłumienie odbicia and tłumienie kompresji damping |
| Zawieszenie tylne | Öhlins TTX36 twin tube Amortyzator centralny with napięcie wstępne, tłumienie odbicia and tłumienie kompresji damping |
| Hamulce przednie | 2 x 320mm tarcza pływającas, Brembo 4 piston monobloc Zaciski radialne calipers, switchable ABS |
| Hamulce tylne | Single 255mm Tarcza, Nissin 2 piston sliding caliper, switchable ABS |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 190/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1445 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 825 mm |
| Masa | 189 kg |
| Zbiornik paliwa | 15.5 L / 3.4 Imp gal |
Pozostałe dane
| Pojemność oleju | 3.8 L / 3.8 L / 0.8 Imp gal |
|---|---|
| Układ wydechowy | Stainless Steel 3 into 1 into 2 high level stainless steel silencers |
| Front Wheel | Cast aluminiowa alloy multi spoke 17 x 3.5 in |
| Rear Wheel | Cast aluminiowa alloy multi spoke 17 x 6.0 in |
| Instruments | Full-colour 5" TFT instruments |