Triumph Speed Triple S
Triumph Speed Triple S to motocykl naked / street o pojemności skokowej 1050 ccm. Jednostka napędowa: Four stroke, poprzeczny Trzycylindrowy. DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 138 KM przy 9500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 112 Nm / 11.4 kgf-m / 82.6 ft.lbs przy 7850rpm. Masa: 192 kg.
Lata produkcji
2017
Pojemność
1050 ccm
Moc maksymalna
138 KM przy 9500 obr./min
Moment obrotowy
112 Nm / 11.4 kgf-m / 82.6 ft.lbs przy 7850rpm
Masa
192 kg
Typ silnika
Four stroke, poprzeczny Trzycylindrowy. DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph Speed Triple S |
|---|---|
| Rok produkcji | 2017 |
Silnik
| Typ silnika | Four stroke, poprzeczny Trzycylindrowy. DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1050 ccm |
| Średnica x skok | 79 x71.4mm |
| Stopień sprężania | 12.25:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą-cooled |
| Układ zapłonowy | Digital–inductive type via electronic engine management system |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 138 KM przy 9500 obr./min |
| Moment obrotowy | 112 Nm / 11.4 kgf-m / 82.6 ft.lbs przy 7850rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate, slip assist |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | X ring Łańcuch |
Podwozie
| Rama | aluminiowa beam twin-spar, single sided Wahacz, aluminiowa alloy |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Showa43mm Widelec odwrócony USD forks with regulowane tłumienie odbicia and tłumienie kompresji damping |
| Zawieszenie tylne | Single sided Wahacz, Showa twin tube Amortyzator centralny with tłumienie odbicia and tłumienie kompresji damping |
| Hamulce przednie | 2 x 320 mm tarcza pływającas, Brembo 4 piston monobloc Zaciski radialne calipers, switchable ABS |
| Hamulce tylne | Single 255 mm Tarcza, Nissin 2 piston sliding caliper, switchable ABS |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 190/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1435 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 825 mm |
| Masa | 192 kg |
| Zbiornik paliwa | 15.5 L / 3.4 Imp gal |
Pozostałe dane
| Pojemność oleju | 3.8 L / 3.8 L / 0.8 Imp gal |
|---|---|
| Układ wydechowy | Stainless Steel 3 into 1 into 2, twin high level stainless steel silencers |
| Front Wheel | Cast aluminiowa alloy multi spoke 17 x 3.5 in |
| Rear Wheel | Cast aluminiowa alloy multi spoke 17 x 6.0 in |