Triumph Speed Twin 1200
Triumph Speed Twin 1200 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1198 ccm. Jednostka napędowa: Four stoke, Dwucylindrowy rzędowy, 270ocrank, SOHC, 4 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 96 KM przy 6750 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 112.5 Nm przy 4950 obr./min. Masa: 196 kg.
Lata produkcji
2019-20
Pojemność
1198 ccm
Moc maksymalna
96 KM przy 6750 obr./min
Moment obrotowy
112.5 Nm przy 4950 obr./min
Masa
196 kg
Typ silnika
Four stoke, Dwucylindrowy rzędowy, 270ocrank, SOHC, 4 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph Speed Twin 1200 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2019-20 |
Silnik
| Typ silnika | Four stoke, Dwucylindrowy rzędowy, 270ocrank, SOHC, 4 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1198 ccm |
| Średnica x skok | 97.6 x 80 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Multipoint sequential Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Digital |
| Moc maksymalna | 96 KM przy 6750 obr./min |
| Moment obrotowy | 112.5 Nm przy 4950 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate assist clutch |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, X-ring |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa with aluminiowa Rama kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm cartridge forks |
| Zawieszenie tylne | Twin-sided, aluminiowa Wahacz, Dwa amortyzatorys with regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | 2 x 305 mm Tarczas, Brembo 4-piston fixed calipers, ABS |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza, Nissin 2-piston pływająca caliper, ABS |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 160/60 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1430 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 807 mm |
| Masa | 196 kg |
| Zbiornik paliwa | 14.5 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Brushed 2-into-2 exhaust system with twin silencers |
|---|---|
| FrontWheel Travel | 120 mm |
| RearWheel Travel | 120 mm |
| Wheels Front | Cast aluminiowa alloy 7-spoke 17 x 3.5 in |
| Wheels Rear | Cast aluminiowa alloy 7-spoke 17 x 5 in |