Triumph Speedmaster Roadster
Triumph Speedmaster Roadster to motocykl drogowy o pojemności skokowej 790 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 62 KM przy 7400 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 60 Nm / 6.1 kgf-m / 55.0 Nmprzy 3500 obr./min. Masa: 229 kg.
Lata produkcji
2003-04
Pojemność
790 ccm
Moc maksymalna
62 KM przy 7400 obr./min
Moment obrotowy
60 Nm / 6.1 kgf-m / 55.0 Nmprzy 3500 obr./min
Masa
229 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph Speedmaster Roadster |
|---|---|
| Rok produkcji | 2003-04 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 790 ccm |
| Średnica x skok | 86 x 68 mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2 x Electronic Gaźniks |
| Moc maksymalna | 62 KM przy 7400 obr./min |
| Moment obrotowy | 60 Nm / 6.1 kgf-m / 55.0 Nmprzy 3500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa Rama kołyskowa. Wahacz: twin-sided, Rama rurowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Chromed spring Dwa amortyzatorys with regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | 2 x 310mm Tarczas, 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 285 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 110/80-18 |
| Opona tylna | 170/80-15 |
Wymiary i masa
| Masa | 229 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 16.6 L / 3.65 Imp gal |
Pozostałe dane
| Ignition / Starting | Digital inductive type |
|---|