Triumph Speedmaster Roadster
Triumph Speedmaster Roadster to motocykl drogowy o pojemności skokowej 865 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 54 KM przy 6750 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 69 Nm / 7.0 kgf-m / 51 ft.-lb przy 4800 obr./min. Masa: 229 kg.
Lata produkcji
2005-06
Pojemność
865 ccm
Moc maksymalna
54 KM przy 6750 obr./min
Moment obrotowy
69 Nm / 7.0 kgf-m / 51 ft.-lb przy 4800 obr./min
Masa
229 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph Speedmaster Roadster |
|---|---|
| Rok produkcji | 2005-06 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 865 ccm |
| Średnica x skok | 90 x 68 mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2 x Gaźniks with throttle position sensor and Elektryczny Gaźnik heaters |
| Układ zapłonowy | Digital inductive type |
| Rozrusznik | Eectric |
| Moc maksymalna | 54 KM przy 6750 obr./min |
| Moment obrotowy | 69 Nm / 7.0 kgf-m / 51 ft.-lb przy 4800 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa Rama kołyskowa. Wahacz: twin-sided, Rama rurowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Chromed spring Dwa amortyzatorys with regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | 2 x 310 mm Tarczas, 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 285 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 110/80-18 |
| Opona tylna | 170/80-15 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 719 mm |
|---|---|
| Masa | 229 kg |
| Zbiornik paliwa | 16.6 L / 3.65 Imp gal |