Triumph Speedmaster Roadster
Triumph Speedmaster Roadster to motocykl drogowy o pojemności skokowej 865 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 61 KM przy 6800 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 74.5 Nm / 7.6 kgf-m / 55 ft.-lb przy 3300 obr./min. Masa: 250 kg.
Lata produkcji
2011-12
Pojemność
865 ccm
Moc maksymalna
61 KM przy 6800 obr./min
Moment obrotowy
74.5 Nm / 7.6 kgf-m / 55 ft.-lb przy 3300 obr./min
Masa
250 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph Speedmaster Roadster |
|---|---|
| Rok produkcji | 2011-12 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 865 ccm |
| Średnica x skok | 90 x 68 mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Multipoint sequential Elektroniczny wtrysk paliwa with SAI |
| Układ zapłonowy | Digital inductive type |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 61 KM przy 6800 obr./min |
| Moment obrotowy | 74.5 Nm / 7.6 kgf-m / 55 ft.-lb przy 3300 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, X-ring |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa Rama kołyskowa. Wahacz: twin-sided, Rama rurowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Kayaba 41mm Widelec teleskopowys with polished lowers |
| Zawieszenie tylne | Kayaba chromed spring Dwa amortyzatorys with regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Single310 mm Tarcza, 2 piston Nissen pływająca calipers |
| Hamulce tylne | Single 285 mm Tarcza, 2 piston Nissen pływająca caliper |
| Opona przednia | 100/90-R19 |
| Opona tylna | 170/80-B15 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1598 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 690 mm |
| Masa | 250 kg |
| Zbiornik paliwa | 19.3 L / 4.25 Imp gal |
Pozostałe dane
| FrontWheel Travel | 120 mm |
|---|---|
| RearWheel Travel | 96 mm |
| FrontWheel | 2.50 x 19, Cast aluminiowa alloy, 5-spoke |
| RearWheel | 4.00 x 15, Cast aluminiowa alloy, 5-spoke |