Triumph Sprint 900 Exclusive
Triumph Sprint 900 Exclusive to motocykl drogowy o pojemności skokowej 885 ccm. Jednostka napędowa: Four stroke, poprzeczny Trzycylindrowy. DOHC, 4 zaworów na cylinder.
Lata produkcji
1998
Pojemność
885 ccm
Typ silnika
Four stroke, poprzeczny Trzycylindrowy. DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph Sprint 900 Exclusive |
|---|---|
| Rok produkcji | 1998 |
Silnik
| Typ silnika | Four stroke, poprzeczny Trzycylindrowy. DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 885 ccm |
| Średnica x skok | 76 x 65 mm |
| Stopień sprężania | 10.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 3 x 36mm flat side Mikuni CV Gaźniks |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, cable operated |
|---|
Podwozie
| Rama | Steel, Rama kratownicowa |
|---|
Wymiary i masa
| Prędkość maks. | 230 km/h / 143 mph |
|---|
Pozostałe dane
| Spark Plug | NGK DPR8EA-9 |
|---|---|
| Front Tyre Pressure | 2.5bar |
| Rear Tyre Pressure | 2.9bar |
| Standing¼Mile | 12.4 sec / 178 km/h / 111 mph |
| Prędkość maksymalna | 230 km/h / 143 mph |