Triumph Street Triple
Triumph Street Triple to motocykl naked / street o pojemności skokowej 675 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, in-line 3-cylinder, DOHC, 12 valves. Moc maksymalna wynosi 106 KM przy 11850 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 68 Nm / 6.9 kgf-m / 50 ft/lb przy 9750 obr./min. Masa: 188 kg.
Lata produkcji
2017
Pojemność
675 ccm
Moc maksymalna
106 KM przy 11850 obr./min
Moment obrotowy
68 Nm / 6.9 kgf-m / 50 ft/lb przy 9750 obr./min
Masa
188 kg
Typ silnika
Czterosuw, in-line 3-cylinder, DOHC, 12 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph Street Triple |
|---|---|
| Rok produkcji | 2017 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, in-line 3-cylinder, DOHC, 12 valves |
|---|---|
| Pojemność | 675 ccm |
| Średnica x skok | 74 x 52.3 mm |
| Stopień sprężania | 12.65:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą-cooled |
| Układ zasilania | Multipoint sequential electronic fuel injection with SAI |
| Układ zapłonowy | Digital - inductive type |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 106 KM przy 11850 obr./min |
| Moment obrotowy | 68 Nm / 6.9 kgf-m / 50 ft/lb przy 9750 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | O ring, Łańcuch |
Podwozie
| Rama | aluminiowa beam twin spar. Rear - 2 piece high pressure die cast Wahacz, twin-sided, cast aluminiowa alloy |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Kayaba Widelec teleskopowy Widelec odwrócony USD forks |
| Zawieszenie tylne | Kayaba Amortyzator centralny, regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | 2 x 310 mm tarcza pływającas, Nissen 2 piston sliding calipers, ABS |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza, Brembo 1 piston caliper, ABS |
| Opona przednia | 120/70 ZR 17 |
| Opona tylna | 180/55 ZR 17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1410 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 800 mm |
| Masa | 188 kg |
| Zbiornik paliwa | 17.4 L / 3.8 Imp gal |
| Prędkość maks. | 223.1 km/h / 138.6 mph |
Pozostałe dane
| Production | 50 units |
|---|---|
| Pojemność oleju | 3.4 L / 3.6 US qt /3.0 Imp qt |
| Układ wydechowy | Stainless steel 3 into 1 exhaust system low single sided stainless steel silencer |
| Wheel Front | Cast aluminiowa alloy 5-spoke, 17 x 3.5in |
| Wheel Rear | Cast aluminiowa alloy 5-spoke, 17 x 5.5in |
| Consumption Average | 5.1 L/100 km / 19.8 km/l / 46.6 US mpg / 55.9 Imp mpg |
| Standing¼Mile | 11.6 sec |
| Prędkość maksymalna | 223.1 km/h / 138.6 mph |
| Kolory | Diablo Red, Crystal white, Phantom black |