Triumph Street Triple 675
Triumph Street Triple 675 to motocykl naked / street o pojemności skokowej 675 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, in-line 3-cylinder, DOHC, 12 valve. Moc maksymalna wynosi 105 KM przy 11850rpm. Maksymalny moment obrotowy: 68 Nm / 6.9 kgf-m / 50ft.lbs przy 9750rpm. Masa: 182 kg.
Lata produkcji
2012
Pojemność
675 ccm
Moc maksymalna
105 KM przy 11850rpm
Moment obrotowy
68 Nm / 6.9 kgf-m / 50ft.lbs przy 9750rpm
Masa
182 kg
Typ silnika
Czterosuw, in-line 3-cylinder, DOHC, 12 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph Street Triple 675 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2012 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, in-line 3-cylinder, DOHC, 12 valve |
|---|---|
| Pojemność | 675 ccm |
| Średnica x skok | 74 x 52.3 mm |
| Stopień sprężania | 12.65:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą-cooled |
| Układ zasilania | Multipoint sequential electronic fuel injection with forced air induction |
| Układ zapłonowy | Digital - inductive type |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 105 KM przy 11850rpm |
| Moment obrotowy | 68 Nm / 6.9 kgf-m / 50ft.lbs przy 9750rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | O ring Łańcuch |
Podwozie
| Rama | aluminiowa beam dwubelkowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Kayaba Widelec teleskopowy Widelec odwrócony USD forks |
| Zawieszenie tylne | Kayaba Amortyzator centralny, regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | 2 x 308 mm Tarczas, Nissin 2 piston sliding calipers |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR 17 |
| Opona tylna | 180/55 ZR 17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1410 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 800 mm |
| Masa | 182 kg |
| Zbiornik paliwa | 17.4 L / 3.8 Imp gal |
| Prędkość maks. | 223 km/h / 139 mph |
Pozostałe dane
| Pojemność oleju | 3.4 L / 3.6 US qt /3.0 Imp qt |
|---|---|
| Układ wydechowy | Stainless steel 3 into 1 exhaust system low single sided stainless steel silencer |
| Wheel Front | Cast aluminiowa alloy 5-spoke, 17 x 3.5in |
| Wheel Rear | Cast aluminiowa alloy 5-spoke, 17 x 5.5in |
| DryWeight | 167 kg |
| Consumption average | 5.1 L/100 km / 19.8 km/l / 46.6 US mpg / 55.9 Imp mpg |
| Standing¼Mile | 11.6 sec |
| Prędkość maksymalna | 223 km/h / 139 mph |
| Reviews | Motorcyclist/Motorcycle USA/Cycle World |