Triumph Street Triple 765R
Triumph Street Triple 765R to motocykl naked / street o pojemności skokowej 765 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, in-line 3-cylinder, DOHC, 4 valve per cylinder. Moc maksymalna wynosi 116 KM / 118 KM / 87 k, W przy 12, 000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 77.0 Nm przy 9, 400 obr./min. Masa: 168 kg.
Lata produkcji
2020
Pojemność
765 ccm
Moc maksymalna
116 KM / 118 KM / 87 k, W przy 12, 000 obr./min
Moment obrotowy
77.0 Nm przy 9, 400 obr./min
Masa
168 kg
Typ silnika
Czterosuw, in-line 3-cylinder, DOHC, 4 valve per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph Street Triple 765R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2020 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, in-line 3-cylinder, DOHC, 4 valve per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 765 ccm |
| Średnica x skok | 78 x 53.4 mm |
| Stopień sprężania | 12.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą-cooled |
| Układ zasilania | Multipoint sequential electronic fuel injection with SAI. Electronic throttle control |
| Układ zapłonowy | Digital - inductive type |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 116 KM / 118 KM / 87 k, W przy 12, 000 obr./min |
| Moment obrotowy | 77.0 Nm przy 9, 400 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate, slip-assisted |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów with Triumph Shift Assist |
| Napęd końcowy | X ring Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Front – aluminiowa beam dwubelkowa. Rear – 2 piece high pressure die cast |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Showa 41 mm Widelec odwrócony USD separate function big piston forks (SF-BPF), regulowane tłumienie kompresji damping, tłumienie odbicia damping and napięcie wstępne adjustment |
| Zawieszenie tylne | Showa piggyback reservoir Amortyzator centralny, regulowane tłumienie kompresji and tłumienie odbicia damping and napięcie wstępne adjustment |
| Hamulce przednie | 2 x 310 mm tarcza pływającas, Brembo M4.32 4-piston Zaciski radialne monobloc calipers, ABS |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza, Brembo single piston caliper, ABS |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 180/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1405 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 825 mm (780 mm LRH) |
| Masa | 168 kg |
| Zbiornik paliwa | 17.4 L / 3.8 Imp gal |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Stainless steel 3 into 1 exhaust system low single sided stainless steel silencer |
|---|---|
| Norma emisji | Euro 5 |
| Swingarm | Twin-sided, cast aluminiowa alloy |
| Front Wheels | Cast aluminiowa alloy 5-spoke 17 x 3.5 in |
| Rear Wheels | Cast aluminiowa alloy 5-spoke 17 x 5.5 in |