Triumph Street Triple 765RS
Triumph Street Triple 765RS to motocykl naked / street o pojemności skokowej 765 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, in-line 3-cylinder, DOHC, 4 valve per cylinder. Moc maksymalna wynosi 121 KM / 90 k, W przy 11, 700rpm. Maksymalny moment obrotowy: 77.0 Nm przy 10, 800 obr./min. Masa: 165.5 kg.
Lata produkcji
2019
Pojemność
765 ccm
Moc maksymalna
121 KM / 90 k, W przy 11, 700rpm
Moment obrotowy
77.0 Nm przy 10, 800 obr./min
Masa
165.5 kg
Typ silnika
Czterosuw, in-line 3-cylinder, DOHC, 4 valve per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph Street Triple 765RS |
|---|---|
| Rok produkcji | 2019 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, in-line 3-cylinder, DOHC, 4 valve per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 765 ccm |
| Średnica x skok | 78 x 53.4 mm |
| Stopień sprężania | 12.65:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą-cooled |
| Układ zasilania | Multipoint sequential electronic fuel injection with SAI. Electronic throttle control |
| Układ zapłonowy | Digital - inductive type |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 121 KM / 90 k, W przy 11, 700rpm |
| Moment obrotowy | 77.0 Nm przy 10, 800 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate, slip and assist clutch |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów, o zbliżonych przełożeniach |
| Napęd końcowy | O ring Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Front – aluminiowa beam dwubelkowa. Rear – 2 piece high pressure die cast |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Showa 41 mm Widelec odwrócony USD big piston forks (BPF). regulowane tłumienie kompresji damping, tłumienie odbicia damping and napięcie wstępne. |
| Zawieszenie tylne | Öhlins STX40 piggyback reservoir Amortyzator centralny. regulowane napięcie wstępne sprężyny (lock-rings), tłumienie kompresji damping and tłumienie odbicia damping |
| Hamulce przednie | 2 x310 mm pływająca Tarczas, Brembo M50 4-piston Zaciski radialne monobloc calipers |
| Hamulce tylne | Single 220 mm fixed Tarcza, Brembo single piston sliding calliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 Pirelli Diablo Supercorsa SP |
| Opona tylna | 180/55 ZR17 Pirelli Diablo Supercorsa SP |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1410 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 825 mm |
| Masa | 165.5 kg |
| Zbiornik paliwa | 17.4 L / 3.8 Imp gal |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Stainless steel 3 into 1 exhaust system low single sided stainless steel silencer |
|---|---|
| Front Wheels | 3.5 x 17 in cast |
| Rear Wheels | 5.5 x 17 in cast |