Triumph Street Triple S / A2
Triumph Street Triple S / A2 to motocykl naked / street o pojemności skokowej 660 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, in-line 3-cylinder, DOHC, 4 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 46.9 KM / 47.6 KM przy 9, 000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 60 Nm przy 5, 250 obr./min. Masa: 168 Kg / 168 kg.
Lata produkcji
2020
Pojemność
660 ccm
Moc maksymalna
46.9 KM / 47.6 KM przy 9, 000 obr./min
Moment obrotowy
60 Nm przy 5, 250 obr./min
Masa
168 Kg / 168 kg
Typ silnika
Czterosuw, in-line 3-cylinder, DOHC, 4 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph Street Triple S / A2 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2020 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, in-line 3-cylinder, DOHC, 4 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 660 ccm |
| Średnica x skok | 76.0 x 48.5 mm |
| Stopień sprężania | 12.1:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą-cooled |
| Układ zasilania | Multipoint sequential Elektroniczny wtrysk paliwa with SAI, Electronic throttle control |
| Układ zapłonowy | Digital - inductive type |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 46.9 KM / 47.6 KM przy 9, 000 obr./min |
| Moment obrotowy | 60 Nm przy 5, 250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | X ring Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Front - aluminiowa beam dwubelkowa, Rear - 2 piece high pressure die cast |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Showa 41mm Widelec odwrócony USD forks |
| Zawieszenie tylne | Showa piggyback reservoir Amortyzator centralny, regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | 2 x310mm tarcza pływającas, Nissin 2-piston sliding calipers |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza, Brembo single piston caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 Pirelli Diablo Rosso III |
| Opona tylna | 180/55 ZR17 Pirelli Diablo Rosso III |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1410 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 810 mm |
| Masa | 168 Kg / 168 kg |
| Zbiornik paliwa | 17.4 L / 3.8 Imp gal |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Stainless steel 3 into 1 exhaust system low single sided stainless steel silencer |
|---|---|
| Max PowerDerestricted | 93.8 KM / 95.2 KM przy 11, 250 obr./min |
| Max TorqueDerestricted | 66 Nm przy 9, 250 obr./min |
| Swingarm | Twin-sided, cast aluminiowa alloy |
| Front Wheels | Cast aluminiowa alloy 5-spoke 17 x 3.5 in |
| Rear Wheels | Cast aluminiowa alloy 5-spoke 17 x 5.5 in |