Triumph Street Twin
Triumph Street Twin to motocykl drogowy o pojemności skokowej 900 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 270° Crank angle Dwucylindrowy rzędowy, SOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 64.1 KM przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 80 Nm przy 3800 obr./min.
Lata produkcji
2021
Pojemność
900 ccm
Moc maksymalna
64.1 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
80 Nm przy 3800 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, 270° Crank angle Dwucylindrowy rzędowy, SOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph Street Twin |
|---|---|
| Rok produkcji | 2021 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 270° Crank angle Dwucylindrowy rzędowy, SOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 900 ccm |
| Średnica x skok | 84.6 x 80 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Multipoint sequential Elektroniczny wtrysk paliwa, ride by wire |
| Układ zapłonowy | Digital |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 64.1 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 80 Nm przy 3800 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate assist clutch |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | O ring Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa Rama kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41 mm, Kayabafork, nieregulowane with cartridge damping |
| Zawieszenie tylne | Twin RSUs, with pre-load adjustment |
| Hamulce przednie | Single 310mm tarcza pływająca, Brembo 4 piston fixed axial caliper |
| Hamulce tylne | Single 255mm Tarcza, Nissin 2 piston pływająca caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 100/90-18 |
| Opona tylna | 150/70 R17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1415 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 765 mm |
| Zbiornik paliwa | 12 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Brushed 2-into-2 exhaust system with twin silencers |
|---|---|
| Norma emisji | EURO5 |
| Swingarm | Twin-sided fabrication |
| Wheels Front | Cast aluminiowa alloy multi-spoke, 2.75 x 18 in |
| Wheels Rear | Cast aluminiowa alloy multi-spoke, 4.25 x 17 in |
| WetWeight | 216 kg |
| Instruments | Analogue speedometer with LCD multi-functional display |