Triumph StreetCup
Triumph StreetCup to motocykl drogowy o pojemności skokowej 900 ccm. Jednostka napędowa: 270° Crank angle Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 8 valves. Moc maksymalna wynosi 55 KM przy 5900 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 80 Nm / 8.16 kgf-m / 59 ft-lb przy 3230 obr./min. Masa: 200 kg.
Lata produkcji
2019
Pojemność
900 ccm
Moc maksymalna
55 KM przy 5900 obr./min
Moment obrotowy
80 Nm / 8.16 kgf-m / 59 ft-lb przy 3230 obr./min
Masa
200 kg
Typ silnika
270° Crank angle Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 8 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph StreetCup |
|---|---|
| Rok produkcji | 2019 |
Silnik
| Typ silnika | 270° Crank angle Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 8 valves |
|---|---|
| Pojemność | 900 ccm |
| Średnica x skok | 84.6 x 80 mm |
| Stopień sprężania | 10.55:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Multipoint sequential Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Digital |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 55 KM przy 5900 obr./min |
| Moment obrotowy | 80 Nm / 8.16 kgf-m / 59 ft-lb przy 3230 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate, torque assist |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, X-ring |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa Rama kołyskowa, twin-sided Rama rurowa stalowa swing-arm |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Kayaba 41 mm cartridge fork |
| Zawieszenie tylne | Kayaba Dwa amortyzatorys with regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Single 310mm Tarcza, Nissin 2 piston pływająca caliper, ABS |
| Hamulce tylne | Single 255mm Tarcza, Nissin 2 piston pływająca caliper, ABS |
| Opona przednia | 100/90-R18 |
| Opona tylna | 150/70-R17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1435 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 780 mm |
| Masa | 200 kg |
| Zbiornik paliwa | 12 L / 12.1 L / 2.7 Imp gal |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Brushed stainless steel, 2 into 2 exhaust system with twin silencers |
|---|---|
| Emissions Standard | Euro 4 |
| Wheels Front | 2.75 x 18, Cast aluminiowa alloy, multi-spoke |
| Wheels Rear | 4.25 x 17, Cast aluminiowa alloy, multi-spoke |