Triumph Thruxton 1200R
Triumph Thruxton 1200R to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1200 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 270° crank angle paralle, Dwucylindrowy w L (L-Twin), SOCH, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 96 KM przy 6750 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 111.9 Nm / 11.4 kgf-m / 112.0 Nm. przy 4950 obr./min. Masa: 203.2 kg.
Lata produkcji
2017-18
Pojemność
1200 ccm
Moc maksymalna
96 KM przy 6750 obr./min
Moment obrotowy
111.9 Nm / 11.4 kgf-m / 112.0 Nm. przy 4950 obr./min
Masa
203.2 kg
Typ silnika
Czterosuw, 270° crank angle paralle, Dwucylindrowy w L (L-Twin), SOCH, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph Thruxton 1200R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2017-18 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 270° crank angle paralle, Dwucylindrowy w L (L-Twin), SOCH, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1200 ccm |
| Średnica x skok | 97.6 x 80 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Multipoint sequential Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Digital electronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 96 KM przy 6750 obr./min |
| Moment obrotowy | 111.9 Nm / 11.4 kgf-m / 112.0 Nm. przy 4950 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate assist clutch |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, X-ring |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa Rama kołyskowa, Twin-sided, aluminiowa Wahacz – Clear anodized |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Showa 43mm USD big piston forks, w pełni regulowane |
| Zawieszenie tylne | w pełni regulowane Öhlins Dwa amortyzatorys with piggy back reservoir |
| Hamulce przednie | 2 x 310mm tarcza pływającas, Brembo 4-piston Zaciski radialne monobloc calipers, ABS |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza, 2-piston axial pływająca caliper, ABS |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 – Pirelli Diablo Rosso Corsa |
| Opona tylna | 160/60 ZR17 – Pirelli Diablo Rosso Corsa |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1415 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 810 mm |
| Masa | 203.2 kg |
| Zbiornik paliwa | 12.5 L / 2.7 Imp gal |
Pozostałe dane
| Emissions | EURO 4 Compliant, CO2 – 106.0 g/km |
|---|---|
| Układ wydechowy | Brushed stainless steel 2 into 2 exhaust system with twin silencers |
| Front Wheel | 32-spoke 17 x 3.5in |
| Rear Wheel | 32-spoke 17 x 5in |