Triumph Thruxton
Triumph Thruxton to motocykl drogowy o pojemności skokowej 865 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 69 KM przy 7250 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 71.8Nm / 7.3 kgf-m / 53ft.lbf przy 5750 obr./min. Masa: 205 kg.
Lata produkcji
2010
Pojemność
865 ccm
Moc maksymalna
69 KM przy 7250 obr./min
Moment obrotowy
71.8Nm / 7.3 kgf-m / 53ft.lbf przy 5750 obr./min
Masa
205 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph Thruxton |
|---|---|
| Rok produkcji | 2010 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 865 ccm |
| Średnica x skok | 88.9 x 68.6 mm |
| Stopień sprężania | 9.9:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zapłonowy | Digital |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 69 KM przy 7250 obr./min |
| Moment obrotowy | 71.8Nm / 7.3 kgf-m / 53ft.lbf przy 5750 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | X-ring Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa Rama kołyskowa, twin sided Wahacz, Rama rurowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41 mm Forks with regulowane napięcie wstępne |
| Zawieszenie tylne | Chromed spring Dwa amortyzatorys with regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Single 320mm tarcza pływająca, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 255mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 100/90 R18 |
| Opona tylna | 130/80 R17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1477 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 790 mm |
| Masa | 205 kg |
| Zbiornik paliwa | 16 L / 3.5 Imp gal |
| Prędkość maks. | 185 km/h / 115 mph |
Pozostałe dane
| Engine Oil | Synthetic, 15W/50 |
|---|---|
| Spark Plug | NGK, DPR8EA-9 |
| Wheels Front | 36-spoke, 18 x 2.5 in |
| Wheels Rear | 40-spoke, 17 x 3.5 in |
| Consumption Average | 5.2 L/100 km / 19.1 km/l / 45 US mpg / 54 Imp mpg |
| Standing1/4Mile | 13.2 sec |
| Prędkość maksymalna | 185 km/h / 115 mph |