Triumph Thruxton
Triumph Thruxton to motocykl drogowy o pojemności skokowej 865 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 68 KM przy 7400 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 68 Nm / 6.93 kgf-m / 50.2 ft-lb przy 5800 obr./min. Masa: 230 kg.
Lata produkcji
2015
Pojemność
865 ccm
Moc maksymalna
68 KM przy 7400 obr./min
Moment obrotowy
68 Nm / 6.93 kgf-m / 50.2 ft-lb przy 5800 obr./min
Masa
230 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph Thruxton |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 865 ccm |
| Średnica x skok | 90 x 68 mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Multipoint Sequential Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Digital |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 68 KM przy 7400 obr./min |
| Moment obrotowy | 68 Nm / 6.93 kgf-m / 50.2 ft-lb przy 5800 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, X-ring |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa Rama kołyskowa, Wahacz twin-sided, Rama rurowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41 mm Forks with regulowane napięcie wstępne |
| Zawieszenie tylne | Chromed spring Dwa amortyzatorys with regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Single 320mm Tarcza, Nissin 2 piston pływająca caliper |
| Hamulce tylne | Single 255mm Tarcza, Nissin 2 piston pływająca caliper |
| Opona przednia | 100/90 R18 |
| Opona tylna | 130/80 R17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1490 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 820 mm |
| Masa | 230 kg |
| Zbiornik paliwa | 16 L / 3.5 Imp gal |
Pozostałe dane
| Engine Oil | Synthetic, 15W/50 |
|---|---|
| Pojemność oleju | 4.5 L / 4.5 L / 1.0 Imp gal |
| Spark Plug | NGK, DPR8EA-9 |
| Wheels Front | 36-spoke, 18 x 2.5 in |
| Wheels Rear | 40-spoke, 17 x 3.5 in |
| Consumption Average | przy 120 km/h / 75 mph: 4.2 L/100 km / 23.8 km/l / 56 US mpg / 67 Imp gal |
| Kolory | Phantom black, Brooklands green |