Triumph Thruxton 400
Triumph Thruxton 400 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 398 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 41.4 KM przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 37.5 Nm / 27.7 ft-lbs przy 7500 obr./min.
Lata produkcji
2026
Pojemność
398 ccm
Moc maksymalna
41.4 KM przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
37.5 Nm / 27.7 ft-lbs przy 7500 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph Thruxton 400 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2026 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 398 ccm |
| Średnica x skok | 89.0 x 64.0mm |
| Stopień sprężania | 12.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Bosch Elektroniczny wtrysk paliwa with electronic throttle control |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 41.4 KM przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 37.5 Nm / 27.7 ft-lbs przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Wielotarczowe with assist and slip functions |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | X-ring Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Hybrid spine/Rama obwodowa, Rama rurowa stalowa, bolt-on rear subframe |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm Showa Big Piston, nieregulowane widelec odwrócony USD |
| Zawieszenie tylne | Gas Amortyzator centralny RSU with external reservoir and pre-load adjustment. |
| Hamulce przednie | Single 300 mm fixed Tarcza with Zaciski radialnely mounted 4-piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 230 mm Tarcza with pływająca caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 110/70 R17 |
| Opona tylna | 150/60 x R17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1364 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 787 mm |
| Zbiornik paliwa | 12.9 L |
Pozostałe dane
| Norma emisji | Euro 5+ |
|---|---|
| Układ wydechowy | Stainless twin-skin header system with stainless steel silencer |
| Swingarm | Twin-sided, cast aluminiowa alloy |
| Wheels Front | 17 x 3.0 in, Cast aluminiowa alloy |
| Wheels Rear | 17 x 4.0 in, Cast aluminiowa alloy |
| WetWeight | 183 kg |
| Instruments | Analogue speedometer with integrated multi-function LCD screen |