Triumph Thunderbird LT
Triumph Thunderbird LT to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1699 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valves per cylinder, 270° firing interval.. Moc maksymalna wynosi 92 KM przy 5400 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 151 Nm / 15.4 kgf-m / 111.4 ft-lb przy 3550rpm. Masa: 349 kg.
Lata produkcji
2015-16
Pojemność
1699 ccm
Moc maksymalna
92 KM przy 5400 obr./min
Moment obrotowy
151 Nm / 15.4 kgf-m / 111.4 ft-lb przy 3550rpm
Masa
349 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valves per cylinder, 270° firing interval.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph Thunderbird LT |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015-16 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valves per cylinder, 270° firing interval. |
|---|---|
| Pojemność | 1699 ccm |
| Średnica x skok | 107.1 x 94.3 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Multipoint sequential Elektroniczny wtrysk paliwa with SAI, progressive linkage on throttle |
| Układ zapłonowy | Digital, inductive type via electronic engine management |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 92 KM przy 5400 obr./min |
| Moment obrotowy | 151 Nm / 15.4 kgf-m / 111.4 ft-lb przy 3550rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Toothed Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa, twin spine, Wahacz twin sided, steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Showa 47mm forks |
| Zawieszenie tylne | Showa chromed spring Dwa amortyzatorys with 5 position regulowane napięcie wstępne. |
| Hamulce przednie | 2 x 310 mm tarcza pływającas, Nissin 4 piston fixed calipers, ABS |
| Hamulce tylne | Single 310 mm fixed Tarcza, Brembo 2 piston pływająca caliper, ABS |
| Opona przednia | 150/80 VR16, Whitewall |
| Opona tylna | 180/70 VR16, Whitewall |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1665 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 700 mm |
| Masa | 349 kg |
| Zbiornik paliwa | 22 L / 5.8 gal |
Pozostałe dane
| Compression System | 9.7:1 |
|---|---|
| Pojemność oleju | 4.2 L / 4.2 L / 0.92 Imp gal |
| Układ wydechowy | Chromed twin-skin stainless steel 2 into 1 into 2, tandem large-volume catalysts in centralized catbox, chrome-plated exhaust |
| Front Wheel | Wire, 56-spoke 16 x 3.5 in |
| Rear Wheel | Wire, 56-spoke 16 x 5.5 in |