TVS Apache RR 310
TVS Apache RR 310 to motocykl sportowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, reverse inclined, SOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 34 KM przy 9700 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 27.3 Nm przy 7700 obr./min. Masa: 169.5 kg.
Lata produkcji
2018
Moc maksymalna
34 KM przy 9700 obr./min
Moment obrotowy
27.3 Nm przy 7700 obr./min
Masa
169.5 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, reverse inclined, SOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | TVS Apache RR 310 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2018 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, reverse inclined, SOHC, 4 valves |
|---|---|
| Średnica x skok | 80 x 62.1 mm |
| Stopień sprężania | 10.9:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Bosh Elektroniczny wtrysk paliwa, BMS-E2, closed-loop |
| Układ zapłonowy | Dynamically controlled integrated high energy |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 34 KM przy 9700 obr./min |
| Moment obrotowy | 27.3 Nm przy 7700 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate, RT Sprzęgło antyhopping Opcjonalne |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów, stałe zazębienie |
Podwozie
| Rama | Rama kratownicowa stalowa, split chiasis |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm KYB inverted cartridge Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | 2-arm aluminiowa die-cast swing-arm, mono tube pływająca piston gas assisted shock |
| Hamulce przednie | Single 300mm Tarcza, 4 piston caliper, ABS |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza, single piston caliper, ABS |
| Opona przednia | 110/70-R17 M/C 54H |
| Opona tylna | 150/60-R17 M/C 66H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1365 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 810 mm |
| Masa | 169.5 kg |
| Zbiornik paliwa | 11 L |
Pozostałe dane
| Intake Valve | 33.5 mm |
|---|---|
| Outlet Valve | 27.2 mm |
| Alternator | 330W |
| Akumulator | 12V, 8 Ah |
| Wheels | 5-Spoke, light alloy die-cast |
| Rim Front | 3.0 x 17 |
| Rim Rear | 4.0 x 17 |
| Prześwit | 180 mm |