TVS Apache RR 310
TVS Apache RR 310 to motocykl sportowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, reverse inclined, SOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi Sport & Track mode: 34 KM przy 9700 rpm, Urban & Rain mode:25.8 KM przy 7600 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: Sport & Track mode: 27.3 Nm przy 7700 rpm, Urban & Rain mode: 25 Nm przy 6700 obr./min. Masa: 174 kg.
Lata produkcji
2025
Moc maksymalna
Sport & Track mode: 34 KM przy 9700 rpm, Urban & Rain mode:25.8 KM przy 7600 obr./min
Moment obrotowy
Sport & Track mode: 27.3 Nm przy 7700 rpm, Urban & Rain mode: 25 Nm przy 6700 obr./min
Masa
174 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, reverse inclined, SOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | TVS Apache RR 310 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2025 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, reverse inclined, SOHC, 4 valves |
|---|---|
| Średnica x skok | 80 x 62.1 mm |
| Stopień sprężania | 10.9:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Bosh Elektroniczny wtrysk paliwa, closed-loop |
| Układ zapłonowy | Dynamically controlled integrated high energy |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | Sportowy & Track mode: 34 KM przy 9700 rpm, Urban & Rain mode:25.8 KM przy 7600 obr./min |
| Moment obrotowy | Sportowy & Track mode: 27.3 Nm przy 7700 rpm, Urban & Rain mode: 25 Nm przy 6700 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate, RT Sprzęgło antyhopping Opcjonalne |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów, stałe zazębienie |
Podwozie
| Rama | Rama kratownicowa stalowa, split chassis |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm inverted cartridge Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | 2-arm aluminiowa die-cast swing-arm, mono tube pływająca piston gas assisted shock |
| Hamulce przednie | Single 300mm Tarcza, 4 piston caliper, ABS |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza, single piston caliper, ABS |
| Opona przednia | 110/70-ZR17 M/C 54W |
| Opona tylna | 150/60-ZR17 M/C 66W |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1365 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 810 mm |
| Masa | 174 kg |
| Zbiornik paliwa | 11 L |
Pozostałe dane
| Wheels | 5-Spoke, light alloy die-cast |
|---|---|
| Rim Front | 3.0 x 17 |
| Rim Rear | 4.0 x 17 |
| Prześwit | 180 mm |