TVS Apache RTX 300
TVS Apache RTX 300 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 36 KM przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 28.5 Nm przy 7000 obr./min. Masa: 180 kg.
Lata produkcji
2026
Moc maksymalna
36 KM przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
28.5 Nm przy 7000 obr./min
Masa
180 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | TVS Apache RTX 300 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2026 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves |
|---|---|
| Średnica x skok | 78 x 62.6 mm |
| Stopień sprężania | 10.9:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny Throttle Body (elektroniczny gaz) |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 36 KM przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 28.5 Nm przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Multi-Plate Lean Segment Assist and Sprzęgło antyhopping |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów, stałe zazębienie |
Podwozie
| Rama | Steel Rama kratownicowa, hinged with aluminiowa cast Wahacz |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm USD fork |
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny with pływająca Piston |
| Hamulce przednie | Single 320mm Tarcza, Zaciski radialne caliper |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza, pływająca caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 110/80-R19 |
| Opona tylna | 150/70-R17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1430 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 835 mm |
| Masa | 180 kg |
| Zbiornik paliwa | 12.5 L |
Pozostałe dane
| Wheels | 5-Spoke, light alloy die-cast |
|---|---|
| Rim Front | 3.0 x 17 |
| Rim Rear | 4.0 x 17 |
| Prześwit | 200 mm |