Ural Gear-Up Expedition
Ural Gear-Up Expedition to motocykl drogowy o pojemności skokowej 749 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, twin flat Bokser cylinders, OHV, 2 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 41 KM przy 5500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 58.3 Nm / 43 ft-lbs przy 4300 obr./min. Masa: 331 kg.
Lata produkcji
2023
Pojemność
749 ccm
Moc maksymalna
41 KM przy 5500 obr./min
Moment obrotowy
58.3 Nm / 43 ft-lbs przy 4300 obr./min
Masa
331 kg
Typ silnika
Czterosuw, twin flat Bokser cylinders, OHV, 2 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ural Gear-Up Expedition |
|---|---|
| Rok produkcji | 2023 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, twin flat Bokser cylinders, OHV, 2 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 749 ccm |
| Średnica x skok | 78 x 78 mm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Throttle body EFI |
| Układ zapłonowy | Alternator: Denso, Peak Output 40 Amp przy 14vdc, 560 Wt |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 41 KM przy 5500 obr./min |
| Moment obrotowy | 58.3 Nm / 43 ft-lbs przy 4300 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Dry, Podwójna tarcza |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi with reverse |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | IMZ leading link fork with two Nitron shock absorbers |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Double sided swing-arm with two Nitron shock absorbers |
| Hamulce przednie | 4-piston fixed Brembo caliper with 295mm pływająca NG rotor |
| Hamulce tylne | Two-piston fixed Brembo caliper with a 265mm pływająca NGrotor with a standalone mechanical parking brake caliper by J.Juan, Sidecar: Two-piston fixed Brembo caliper with 245mm pływająca, NG rotor |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 813mm |
|---|---|
| Masa | 331 kg |
| Zbiornik paliwa | 18.9 L / 18.9 L |
Pozostałe dane
| Sidecar drive | Engageable, Wał kardanowy |
|---|---|
| Final Drive Ratio | 4.62:1 |
| Front Wheels | aluminiowa rims with steel spokes, 2.15 x 19 |
| Rear Wheels | aluminiowa rims with steelspokes, 2.15 x 19 |
| Front Tyres | 4.0 x 19 |
| Rear Tyres | 4.0 x 19 |
| Prześwit | 173 mm |
| Fuel Reserve | 3.8 L / 3.8 L |