Ural Gear Up Weekender Special Edition
Ural Gear Up Weekender Special Edition to motocykl drogowy o pojemności skokowej 749 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, twin flat Bokser cylinders, OHV, 2 valve percylinder. Moc maksymalna wynosi 40 KM przy 5600 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 52 Nm / 5.3 kgf-m / 38 ft-lbs przy 4000 obr./min. Masa: 335 kg.
Lata produkcji
2020
Pojemność
749 ccm
Moc maksymalna
40 KM przy 5600 obr./min
Moment obrotowy
52 Nm / 5.3 kgf-m / 38 ft-lbs przy 4000 obr./min
Masa
335 kg
Typ silnika
Czterosuw, twin flat Bokser cylinders, OHV, 2 valve percylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ural Gear Up Weekender Special Edition |
|---|---|
| Rok produkcji | 2020 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, twin flat Bokser cylinders, OHV, 2 valve percylinder |
|---|---|
| Pojemność | 749 ccm |
| Średnica x skok | 78 x 78 mm |
| Stopień sprężania | 8.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Twin KEIHIN L 22 AA Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 40 KM przy 5600 obr./min |
| Moment obrotowy | 52 Nm / 5.3 kgf-m / 38 ft-lbs przy 4000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Dry, Podwójna tarcza |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi with reverse |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Leading link forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | hydrauliczna spring shock absorbers |
| Hamulce przednie | Tarcza brake, Brembo |
| Hamulce tylne | Bęben, IMZSidecar: Bęben, IMZ |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1471 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 785 mm |
| Masa | 335 kg |
| Zbiornik paliwa | 18.9 L / 18.9 L |
Pozostałe dane
| Sidecar drive | Engageable, Wał kardanowy |
|---|---|
| Final Drive Ratio | 4.62:1 |
| Front Wheels | aluminiowa rims with spokes, 2.5 x 19 |
| Rear Wheels | aluminiowa rims with spokes, 2.5 x 19 |
| Front Tyres | 95/100 R19 |
| Rear Tyres | 95 x 100 R19 |
| Prześwit | 125 mm |
| Fuel Reserve | 3.8 L / 3.8 L |