Ural M70
Ural M70 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 749 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, twin flat Bokser cylinders, OHV, 2 valve percylinder. Moc maksymalna wynosi 41 KM przy 5500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 56.9 Nm / 5.8 kgf-m / 42 ft-lbs przy 4300 obr./min. Masa: 322 kg.
Lata produkcji
2015
Pojemność
749 ccm
Moc maksymalna
41 KM przy 5500 obr./min
Moment obrotowy
56.9 Nm / 5.8 kgf-m / 42 ft-lbs przy 4300 obr./min
Masa
322 kg
Typ silnika
Czterosuw, twin flat Bokser cylinders, OHV, 2 valve percylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ural M70 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, twin flat Bokser cylinders, OHV, 2 valve percylinder |
|---|---|
| Pojemność | 749 ccm |
| Średnica x skok | 78 x 78 mm |
| Stopień sprężania | 8.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Throttle body, EFI |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 41 KM przy 5500 obr./min |
| Moment obrotowy | 56.9 Nm / 5.8 kgf-m / 42 ft-lbs przy 4300 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Dry, Podwójna tarcza |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi with reverse |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 40mm Marzocchi Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Double sided swing-arm with two Sachs hydrauliczna spring shock absorbers, 5x regulowane, Sidecar: Single sided swing-arm with Sachs hydrauliczna spring shock absorber, 5x regulowane |
| Hamulce przednie | 295 mm pływająca NG Tarcza, Brembo 4-piston fixed caliper |
| Hamulce tylne | 256 mm fixed NG Tarcza, HB big bore single piston pływająca caliper, Sidecar: 245 mm pływająca NG Tarcza, Brembo 2-piston fixed caliper |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 749 mm |
|---|---|
| Masa | 322 kg |
| Zbiornik paliwa | 20.8 L / 20.8 L |
Pozostałe dane
| Spark Plug | NGK BPR6HS |
|---|---|
| Sidecar drive | None |
| Final Drive Ratio | 4.62:1 |
| Front Wheels | aluminiowa rims with spokes, 2.5 x 18 |
| Rear Wheels | 2 x aluminiowa rims with spokes, 2.5 x 18 |
| Front Tyres | 4.0 x 18, Heidenau |
| Rear Tyres | 2 x 4.0 x 18, Heidenau |
| Prześwit | 124.5 mm |
| Max Permissible Weight | 517 kg |
| Fuel Reserve | 3.8 L / 3.8 L |
| Consumption Average | 6.7 L/100km / 14.9 km/l / 35 US mpg |
| Kolory | By order |