Ural Taiga Limited Edition
Ural Taiga Limited Edition to motocykl drogowy o pojemności skokowej 749 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, twin flat Bokser cylinders, OHV, 2 valve percylinder. Moc maksymalna wynosi 41 KM przy 5500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 56.9 Nm / 5.8 kgf-m / 42 ft-lbs przy 4300 obr./min. Masa: 335 kg.
Lata produkcji
2010
Pojemność
749 ccm
Moc maksymalna
41 KM przy 5500 obr./min
Moment obrotowy
56.9 Nm / 5.8 kgf-m / 42 ft-lbs przy 4300 obr./min
Masa
335 kg
Typ silnika
Czterosuw, twin flat Bokser cylinders, OHV, 2 valve percylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ural Taiga Limited Edition |
|---|---|
| Rok produkcji | 2010 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, twin flat Bokser cylinders, OHV, 2 valve percylinder |
|---|---|
| Pojemność | 749 ccm |
| Średnica x skok | 78 x 78 mm |
| Stopień sprężania | 8.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Twin KEIHIN L 22 AA Gaźniks, 32 mm |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 41 KM przy 5500 obr./min |
| Moment obrotowy | 56.9 Nm / 5.8 kgf-m / 42 ft-lbs przy 4300 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Dry, Podwójna tarcza |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi with reverse |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Leading link w/Sachs hydrauliczna shock absorbers |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Sachs hydrauliczna shock absorbers |
| Hamulce przednie | Brembo with full tarcza pływająca |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 785 mm |
|---|---|
| Masa | 335 kg |
| Zbiornik paliwa | 18.9 L / 18.9 L |
Pozostałe dane
| Production | 27 units |
|---|---|
| Spark Plug | NGK BPR6HS |
| Sidecar drive | Engageable, Wał kardanowy |
| Final Drive Ratio | 4.62:1 |
| Sidecar Suspension | Single sided swing-arm with Sachs hydrauliczna spring shock absorber, 5 x regulowane |
| Front Wheels | aluminiowa rims with spokes, 2.5 x 19 |
| Rear Wheels | aluminiowa rims with spokes, 2.5 x 19 |
| Front Tyres | Duro HF-308, 4.0×19″ |
| Rear Tyres | Duro HF-308, 4.0×19″ |
| Rear Brake | Mechanical Bęben |
| Sidecar Brake | Mechanical Bęben |
| Prześwit | 150 mm |
| Max Permissible Weight | 601 kg |
| Fuel Reserve | 3.8 L / 3.8 L |
| Consumption Average | 6.7 L/100km / 14.9 km/l / 35 US mpg |
| Kolory | Larch green |