Vespa 100
Vespa 100 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 3.1 KM przy 5200 obr./min. Masa: 78 kg.
Lata produkcji
1978-93
Moc maksymalna
3.1 KM przy 5200 obr./min
Masa
78 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Vespa 100 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1978-93 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Stopień sprężania | 8.75:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Tarcza valve |
| Układ zapłonowy | Contact breaker & coil |
| Rozrusznik | Nożny start |
| Moc maksymalna | 3.1 KM przy 5200 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 3 speed Stałe zazębienie |
| Napęd końcowy | Direct drive |
Podwozie
| Rama | Pressed sheet steel with streamlined Rama samonośna structure |
|---|---|
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3 x 10" |
| Opona tylna | 3 x 10" |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1180 mm |
|---|---|
| Masa | 78 kg |
| Zbiornik paliwa | 5.6 L / 5.7 L |
| Prędkość maks. | 80.5 km/h / 50 mph |
Pozostałe dane
| Production | 27 804 units |
|---|---|
| Bore and Stroke | 49 x 51 mm |
| Mixture | 1:50 |
| Carburettor | Dell'Orto SHB 19/19 |
| Akumulator | 12V |
| Spark Plug | NGK B6ES |
| Gear Ratios | 1st 17.18 / 2nd 9.66 / 3rd 6.11:1 |
| Wheels | Cast with cooling fins |
| Consumption | 2.1 L/100 km / 47 km/l /110 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 80.5 km/h / 50 mph |