Vespa 125
Vespa 125 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 3.5 KM przy 4500 obr./min. Masa: 77.5 kg.
Lata produkcji
1948-50
Moc maksymalna
3.5 KM przy 4500 obr./min
Masa
77.5 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Vespa 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1948-50 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Średnica x skok | 56.5 x 49.8 mm |
| Stopień sprężania | 6.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Deflector piston |
| Układ zapłonowy | Magnet |
| Rozrusznik | Nożny start |
| Moc maksymalna | 3.5 KM przy 4500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Oil bath, multi plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 3 Speed, grip-shift |
| Napęd końcowy | Direct drive |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Trail arm, coil spring |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Coil spring with damper |
| Hamulce przednie | Bęben, 125 mm |
| Hamulce tylne | Bęben, 125 mm |
| Opona przednia | 3.5 x 8" |
| Opona tylna | 3.5 x 8" |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1130 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 790 mm |
| Masa | 77.5 kg |
| Zbiornik paliwa | 5 L / 4.9 L |
| Prędkość maks. | 70 km/h / 43.5 mph |
Pozostałe dane
| Production | 35 000 units |
|---|---|
| Fuel Mixture | 1:20 |
| Wheels | Interchangeable |
| Consumption average | 2 L/100 km / 50 km/L / 118 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 70 km/h / 43.5 mph |