Vespa 125
Vespa 125 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 8 KM przy 5800 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 1.07 kgf-m / 7.7 ft/lb przy 4500 obr./min. Masa: 112 kg.
Lata produkcji
1990
Moc maksymalna
8 KM przy 5800 obr./min
Moment obrotowy
1.07 kgf-m / 7.7 ft/lb przy 4500 obr./min
Masa
112 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Vespa 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1990 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Średnica x skok | 52.5 x 57.0 mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem, centrifugal fan |
| Układ zapłonowy | Flywheel alternator, with built in H.T. coil |
| Rozrusznik | Nożny start |
| Moc maksymalna | 8 KM przy 5800 obr./min |
| Moment obrotowy | 1.07 kgf-m / 7.7 ft/lb przy 4500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi , grip-shift, Stałe zazębienie |
| Napęd końcowy | Direct drive |
Podwozie
| Rama | Pressed sheet steel, streamlined Rama samonośna structure |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Helical spring and double acting hydrauliczna dampers |
| Zawieszenie tylne | Helical spring and double acting hydrauliczna dampers |
| Hamulce przednie | Bęben, 125 mm |
| Hamulce tylne | Bęben, 125 mm |
| Opona przednia | 3.5 x 10" |
| Opona tylna | 3.5 x 10" |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1250 mm |
|---|---|
| Masa | 112 kg |
| Zbiornik paliwa | 8 L / 7.9 L |
| Prędkość maks. | 100 km/h / 62 mph |
Pozostałe dane
| Carburetor | Dell, Orto SI 24/24 E |
|---|---|
| Fuel Mixture | 1:50 |
| Spark Plug | Champion N2C |
| Gears | 1st 16.4 / 2nd 11.0 / 3rd 7.60 / 4th 5.8:1 |
| Wheels | Interchangeable |
| Promień skrętu | 1650 mm. |
| Reserve | 1.2 L / 2.1 L |
| Consumption average | 2, 7 L/100 km / 37 km/l / 87 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 100 km/h / 62 mph |