Vespa 125 GTR
Vespa 125 GTR to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Dwusuw, ingle cylinder. Moc maksymalna wynosi 6.3 KM przy 5000 obr./min. Masa: 90 kg.
Lata produkcji
1968-78
Moc maksymalna
6.3 KM przy 5000 obr./min
Masa
90 kg
Typ silnika
Dwusuw, ingle cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Vespa 125 GTR |
|---|---|
| Rok produkcji | 1968-78 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, ingle cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 52.5 x 57 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem, centrifugal fan |
| Układ zasilania | Tarcza valve |
| Układ zapłonowy | Contact breaker & coil |
| Rozrusznik | Nożny start |
| Moc maksymalna | 6.3 KM przy 5000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi , grip-shift, Stałe zazębienie |
| Napęd końcowy | Direct drive |
Podwozie
| Rama | Pressed sheet steel, streamlined Rama samonośna structure |
|---|---|
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.5 x 10" |
| Opona tylna | 3.5 x 10" |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1220 mm |
|---|---|
| Masa | 90 kg |
| Zbiornik paliwa | 7.7 L / 7.6 L |
| Prędkość maks. | 92 km/h / 57 mph |
Pozostałe dane
| Production | 45 658 units |
|---|---|
| Compression | 7.3:1 |
| Carburetor | Dell'Orto SHB 16/16 |
| Fuel Mixture | 1:50 |
| Akumulator | 6V |
| Gear Ratios | 1st 15.46 / 2nd 10.79 / 3rd 7.69 / 4th 5.49:1 |
| Wheels | Interchangeable |
| Consumption average | 2 L/100 km / 50 km/l / 117 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 92 km/h / 57 mph |