Vespa 125 Primavera
Vespa 125 Primavera to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 5.6 KM przy 5500 obr./min. Masa: 73 kg.
Lata produkcji
1965-67
Moc maksymalna
5.6 KM przy 5500 obr./min
Masa
73 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Vespa 125 Primavera |
|---|---|
| Rok produkcji | 1965-67 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Średnica x skok | 55 x 51 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem, centrifugal fan |
| Rozrusznik | Nożny start |
| Moc maksymalna | 5.6 KM przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi , grip-shift, Stałe zazębienie |
| Napęd końcowy | Direct drive |
Podwozie
| Rama | Pressed sheet steel, streamlined Rama samonośna structure |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Elastic with coil spring and hydrauliczna shock |
| Zawieszenie tylne | Elastic with coil spring and hydrauliczna shock |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.0 x 10" |
| Opona tylna | 3.0 x 10" |
Wymiary i masa
| Masa | 73 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 5.5 L / 5.7 L |
| Prędkość maks. | 85 km/h / 53 mph |
Pozostałe dane
| Production | 144 000 units |
|---|---|
| Carburetor | Dell'Orto SHB 16/16 |
| Fuel Mixture | 1:50 |
| Akumulator | 6V |
| Wheels | Interchangeable |
| Consumption average | 2 L/100 km / 50 km/l / 117 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 85 km/h / 53 mph |