Vespa 150 Sprint
Vespa 150 Sprint to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 7.7 KM przy 5000 obr./min. Masa: 89 kg.
Lata produkcji
1965-76
Moc maksymalna
7.7 KM przy 5000 obr./min
Masa
89 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Vespa 150 Sprint |
|---|---|
| Rok produkcji | 1965-76 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Średnica x skok | 57 x 57 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem, forced |
| Układ zasilania | Rotary valve |
| Układ zapłonowy | Coil, CB point |
| Rozrusznik | Nożny start |
| Moc maksymalna | 7.7 KM przy 5000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi , grip-shift, Stałe zazębienie |
| Napęd końcowy | Direct drive |
Podwozie
| Rama | Pressed sheet steel, streamlined Rama samonośna structure |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Mono shock, trailing arm |
| Zawieszenie tylne | Coil spring with damper |
| Hamulce przednie | 125 mm Bęben |
| Hamulce tylne | 127 mm Bęben |
| Opona przednia | 3.5 x 10" |
| Opona tylna | 3.5 x 10" |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1200 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 810 mm |
| Masa | 89 kg |
| Zbiornik paliwa | 7.7 L / 7.9 L |
| Prędkość maks. | 95 km/h / 59 mph |
Pozostałe dane
| Production | 121 068 units |
|---|---|
| Compression | 7.5:1 (Veloce 7.7:1) |
| Carburetor | Dell'Orto SI 20/15D |
| Fuel Mixture | 1:50 |
| Wheels | Interchangeable with split rim |
| Reserve | 1.4 L / 1.5 L |
| Consumption average | 2.8 L/100 km / 36 km/l / 84 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 95 km/h / 59 mph |
| Acceleration: 0 - 75 km/h /47 mph | 917.5 sec. |