Vespa 150GL
Vespa 150GL to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 6.25 KM przy 5000 obr./min. Masa: 97 kg.
Lata produkcji
1962-65
Moc maksymalna
6.25 KM przy 5000 obr./min
Masa
97 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Vespa 150GL |
|---|---|
| Rok produkcji | 1962-65 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Średnica x skok | 57 x 57 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem, centrifugal fan |
| Układ zapłonowy | Contact breaker and coil |
| Rozrusznik | Nożny start |
| Moc maksymalna | 6.25 KM przy 5000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi , grip-shift, Stałe zazębienie |
| Napęd końcowy | Direct drive |
Podwozie
| Rama | Pressed sheet steel, streamlined Rama samonośna structure |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Trail arm with coil spring and damper |
| Zawieszenie tylne | Coil spring and damper |
| Hamulce przednie | 125 mm Bęben |
| Hamulce tylne | 127 mm Bęben |
| Opona przednia | 3.5 x 10" |
| Opona tylna | 3.5 x 10" |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1200 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 800 mm |
| Masa | 97 kg |
| Zbiornik paliwa | 7.5 L / 7.6 L |
| Prędkość maks. | 95 km/h / 59 mph |
Pozostałe dane
| Production | 79 845 units |
|---|---|
| Compression | 7.2:1 |
| Carburetor | Dell'Orto SI 20/17D |
| Fuel Mixture | 1:50 |
| Akumulator | 6V |
| Gear Ratios | 1st 14.46 / 2nd 10.28 / 3rd 7.46 / 4th 5.48:1 |
| Wheels | Interchangeable with split rim |
| Consumption average | 2.1 L/100 km / 42 km/l / 98 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 95 km/h / 59 mph |